KONST / Litografier / Grafiskt blad 14666138
nr 1466 6138
Grafiskt blad
Gicléetryck, Oidentifierad konstnär. Signerad, stuga i skog. Bildmått: 29x29, yttermått inklusive ram: 53x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:03:21
3/5 17:43:34
100 kr
8/5 13:54:09